HEEFT U EEN VRAAG?

Wellicht staat op deze site
het antwoord

klik hier voor meer info

ACCOMMODATIE HUREN?

Reserveer direct
via deze site!

klik hier voor meer info

JIJ BEWEEGT TOCH OOK?

Het hele jaar door
heel veel activiteiten?

klik hier voor een overzicht

Medewerkers met hart voor de sport

Bij Sportservice Ede werken bijna 50 mensen met verschillende specialisaties, gericht op sportontwikkeling, verenigingsadvies, onderhoud en beheer, verhuur van accommodaties, secretariaat, administratie en communicatie.

Allemaal gedreven, gemotiveerde, gediplomeerde en vakkundige medewerkers die zich inzetten om de sport in de gemeente Ede op een hoger plan te tillen.

Hieronder vindt u een overzicht van de verschillende afdelingen, met daarbij o.a. contactgegevens van die medewerkers, waarop u als klant rechtstreeks een beroep kunt doen.

Bestuur:

Eric Mackay
Waarnemend voorzitter

Cor Konijnenburg
Bestuurslid

Willem Albers
Bestuurslid

Rina van Hekezen
Bestuurslid

 

Directie en management:

Ronald ter Hoeven
Directeur
0318 - 692506
ronald.terhoeven@sportservice-ede.nl

Paul Boersma
Manager accommodaties
0318 - 692506
paul.boersma@sportservice-ede.nl

 

Sportontwikkeling:

Joost Gerrits
Projectleider ontwikkeling & uitbreiding
0318 - 69 25 06
joost.gerrits@sportservice-ede.nl

Tonnie Floor
Teamleider Buurtsportcoaches
06 - 405 57 125
tonnie.floor@sportservice-ede.nl

Angeline van de Kraats
Projectmedewerker Sport en Bewegen
06 - 515 61 521
angeline.vandekraats@sportservice-ede.nl

Jannet van de Pol
Buurtsportcoach regio 1
06 - 460 96 906
jannet.vandepol@sportservice-ede.nl

Tim van de Kolk
Buurtsportcoach regio 1
06 - 105 848 87
tim.vandekolk@sportservice-ede.nl

Sjonnie Maasdam
Buurtsportcoach regio 2
06 - 108 41 536
sjonnie.maasdam@sportservice-ede.nl

Manon Bouwman
Buurtsportcoach regio 2
06 - 839 10 565
manon.bouwman@sportservice-ede.nl

Margreet Wigmans
Buurtsportcoach regio 3
06 - 460 96 728
margreet.wigmans@sportservice-ede.nl

Berry Hellegering
Buurtsportcoach regio 3 en Wageningen
06 - 108 86 829
berry.hellegering@sportservice-ede.nl

Nicolette Piscaer
Buurtsportcoach Wageningen
06 - 528 88 245
nicolette.piscaer@sportservice-wageningen.nl

Rinske Bakker
Buurtsportcoach Wageningen
06 - 468 15 044
rinske.bakker@sportservice-wageningen.nl

Annelies van Gelder
Buurtsportcoach Rhenen
06 - 526 77 892
annelies.vangelder@sportservice-rhenen.nl

Bram Boerma
Buurtsportcoach Rhenen
06 - 125 59 266
bram.boerma@sportservice-rhenen.nl

Minke Boonstoppel
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
06 - 256 41 889
minke.boonstoppel@sportservice-ede.nl

Jasper van der Bijl
Leefstijlcoach
06 - 468 15 043
jasper.vanderbijl@sportservice-ede.nl

Marieke Pomp
Buurtsportcoach speciale doelgroepen
06 - 829 49 226
marieke.pomp@sportservice-ede.nl

Ariana Hoeben
Buurtsportcoach waterrecreatie
06 - 468 17 274
ariana.hoeben@sportservice-ede.nl

Marieke Smeenk
Buurtsportmedewerker
06 - 515 62 075
marieke.smeenk@sportservice-ede.nl

 

Accommodatiebeheer en -verhuur:

Margo Dekker
Teamleider beheer en verhuur
0318 - 692506
margo.dekker@sportservice-ede.nl

Bob Franzen
Medewerker beheer en verhuur
0318 - 692506
bob.franzen@sportservice-ede.nl

 

Operations:

Jos Alberts
Teamleider Binnen en Buitensport
0318 - 692506
jos.alberts@sportservice-ede.nl

 

 

Gert Brons
Medewerker Operations
0318 - 64 62 70
gert.brons@sportservice-ede.nl

 

Secretariaat en communicatie:

Leen van den Berg
Medewerker Frontoffice
0318 - 692506
leen.vandenberg@sportservice-ede.nl

Hans Uijttewaal
Medewerker Frontoffice
0318 - 692506
hans.uijttewaal@sportservice-ede.nl

Jessica Venhorst
Teamleider communicatie, marketing, sponsoring
0318 - 692506
jessica.venhorst@sportservice-ede.nl

Frans van Daal
Medewerker communicatie, marketing, sponsoring
0318 - 692506
communicatie@sportservice-ede.nl